Školy

Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov Krupka
Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
OA Dušní Praha 1
Pražská konzervatoř Praha 1
Gymnázium J.G.Jarkovského Praha 1
SPŠ sdělovací techniky Praha 1
VOŠ a SPŠ grafická Praha 1
Evangelický teologický seminář - VOŠ teologická a sociální Praha 9
Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy
Malostranské gymnázium Praha 1
Taneční konzervatoř hl.m. Prahy
VOŠ stavební a SPŠ stavební Praha 1
VOŠ textilních řemesel a střední umělecká škola textilních řemesel Praha 1
GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s.r.o.
VOŠ a SPŠ dopravní Praha 1
Konzervatoř a VOŠ Jaroslava Ježka Praha 4
Masarykova střední škola chemická Praha 1
SPŠ strojnická Praha 1
Gymnázium prof. Jana Patočky Praha 1
Akademické gymnázium Praha 1
Gymnázium Praha 2
Hotelová škola Praha 10
Českoslovanská OA Dr. E. Beneše Praha 2
OA Vinohradská Praha 2
SPŠ elektrotechnická Praha 2
Arcibiskupské gymnázium Praha 2
OA, ŠKOLA 2000, s.r.o. Praha 2
Gymnázium Duhovka s.r.o. Praha 7
SOŠ Praha 2
Střední škola ekonomická se sportovním zaměřením s.r.o. Praha 2
VOŠ ekonomických studií,SPŠ potravinářských technologií a SOŠ přírodovědná a vet
Střední škola obchodní Praha 2
Soukromé gymnasium J. Škvoreckého s.r.o. Praha 5
SOŠ sociální svaté Zdislavy Praha 2
Gymnázium Karla Sladkovského Praha 3
OA Praha 3
VOŠ uměleckoprůmyslová a SUPŠ Praha 3
Gymnázium Na Pražačce Praha 3
VOŠ a střední umělecká škola V. Hollara Praha 3
Střední škola knižní kultury, o.p.s. Praha 3
Gymnázium Praha 4
Gymnázium Elišky Krásnohorské Praha 4
Konzervatoř Duncan centre Praha 4
SPŠ stavební Josefa Gočára Praha 4
Gymnázium Praha 4
SOU kadeřnické Praha 8
-
Gymnázium ALTIS s.r.o. Praha 10
Gymnázium Evolution, s.r.o. Praha 2
EKONOMA - Soukromá Obychodní Akademie s.r.o. Praha 4
Gymnázium Opatov Praha 4
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o. Praha 4
SOU Praha 4
Klasické gymnázium Modřany a Základní škola Praha 4
Střední škola managementu a služeb a ZŠ s.r.o. Praha 4
EDUCAnet-gymnázium, SOŠ a ZŠ Praha, s.r.o. Praha 4
Metropolitní odborná umělecká střední škola Praha 4
Gymnázium Praha 4
Střední škola Podnikatelská akademie a ZŠ, s.r.o. Praha 4
MICHAEL-Střední škola a VOŠ reklamní a umělecké tvorby Praha 4
VOŠ informačních služeb Praha 4
Akademie řemesel Praha - střední škola technická Praha 4
Škola Kavčí hory - MŠ, ZŠ a SOŠ služeb Praha 4
Škola mezinárodních a veřejných vztahů,SOŠ,s.r.o Praha 4
SOU potravinářské Praha 4
Evangelická akademie - VOŠ sociální práce a SOŠ Praha 4
Soukromé SOU ATHOZ, spol. s r.o. Praha 9
SOŠ specializační a VOŠ ARITA, s.r.o. Praha 1
Gymnázium Praha 5
Gymnázium Oty Pavla Praha 5
Gymnázium Christiana Dopplera Praha 5
Gymnázium Jaroslava Heyrovského Praha 5
Smíchovská SPŠ Praha 5
Rakouské gymnázium v Praze o.p.s. Praha 4
Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha 5
SOU, Praha - Radotín Praha 5
Mensa gymnázium, o.p.s. Praha 6
Gymnázium Praha 5
Hotelová škola Radlická Praha 5
Střední škola umělecká a řemeslná Praha 5
SPŠ dopravní, a.s. Praha 5
Pražská taneční konzervatoř a SOŠ s.r.o. Praha 6
SOŠ Praha 5
Gymnázium Praha 6
Gymnázium Jana Keplera Praha 6
OA Bubeneč Praha 6
Soukromé SOU Dr. Peška s.r.o. Praha 6
Gymnázium Praha 6
Taneční Centrum Praha - konzervatoř, z. ú. Praha 5
Střední škola kosmetiky a hotelnictví BEAN, s.r.o. Praha 9
SOŠ civilního letectví, Praha - Ruzyně Praha 6
OA Praha, s.r.o. Praha 9
VOŠ pedagogická a sociální, SOŠ pedagogická a Gymnázium Praha 6
VOŠ oděvního návrhářství a SPŠ oděvní Praha 7
Trojské gymnázium s.r.o. Praha 7
Gymnázium Praha 8
OA Praha 3
První Soukromá hotelová škola, s.r.o. Praha 8
Karlínské gymnázium Praha 8
Karlínská OA a VOŠ ekonomická Praha 8
Gymnázium Přírodní škola Praha 7
Gymnázium Praha 8
SOŠ sociální, o.p.s. Praha 8
PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Praha 8
Soukromá střední škola DANAÉ, s.r.o. Praha 8
Soukromá střední škola gastronomie s.r.o. Praha 8
PB-VOŠ a střední škola managementu,s.r.o. Praha 8
TRIVIS-Střední škola veřejnoprávní a VOŠ, s.r.o. Praha 8
Dvouletá katolická střední škola Praha 8
Gymnázium J. Seiferta o.p.s. Praha 9
Gymnázium Praha 9
SPŠ zeměměřická Praha 9
Gymnázium Čakovice Praha 9
The English College-Angl.gymnázium,o.p.s Praha 9
Soukromá střední umělecká škola designu Praha 6
Gymnázium Praha 9
VOŠ a střední škola slaboproudé elektrotechniky Praha 9
Soukromá střední škola výpočetní techniky s.r.o. Praha 9
Gymnázium Praha 9
SOŠ stavební a zahradnická Praha 9
Střední škola SČMSD Praha, s.r.o. Praha 9
Soukromá SOŠ START s.r.o. Praha 9
Soukromá střední škola a ZŠ (1. KŠPA) Praha s.r.o. Praha 8
Soukromá SOŠ a Soukromé SOU BEAN, s.r.o. Praha 9
Gymnázium Praha 9
SOŠ uměleckořemeslná s.r.o. Praha 9
SOU gastronomie a podnikání Praha 9
Euroškola Praha SOŠ s.r.o. Praha 7
SOŠ podnikatelská PROFIT, s.r.o. Praha 3
SOŠ a SOU, Praha - Čakovice Praha 9
Soukromé gymnázium ARCUS s.r.o. Praha 9
Soukromá střední škola cestovního ruchu ARCUS s.r.o. Praha 9
Křesťanské gymnázium Praha 10
SOA sociálně právní Praha 10
SOU elektrotechnická Praha 10
Gymnnázium bří Čapků a První české Soukromé SOU Praha 10
Pražské humanitní gymnázium, ŠPO Praha 10
CEDUK-Soukromá VOŠ, s.r.o. Praha 1
SOU Praha 10
OA Praha 10
SOU gastronomie Praha 10
ATVS PALESTRA - VOŠ, s.r.o. Praha 9
Gymnázium Praha 10
Střední škola elektrotechniky a strojírenství Praha 10
Gymnázium Praha 10
Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o. Praha 9
Střední pedagogická škola Futurum, s.r.o. Praha 10
Gymnázium Benešov
SOA a střední zemědělská škola Benešov
SOU Vlašim
OA Vlašim
SOŠ a SZŠ Benešov
SOU stavební Benešov
Gymnázium Vlašim
SOŠ a SOU Vlašim
OA Neveklov
Střední škola ekonomiky, obchodu a služeb SČMSD, s.r.o. Benešov
STŘEDNÍ ŠKOLA CESTOVNÍHO RUCHU, s.r.o. Benešov
Gymnázium J. Barranda Beroun
Gymnázium Václava Hraběte Hořovice
OA, střední Pedagogická škola a JŠ s právem SJZ Beroun
SOŠ a SOU Hořovice
SOŠ a SOU Beroun
SPŠ a VOŠ Kladno
Gymnázium Václava Beneše Třebízského Slaný
OA Dr. Edvarda Beneše Slaný
1. kladenská Soukromá střední škola a ZŠ (1.KŠPA), s.r.o. Kladno
SPŠ stavební a OA Kladno
Gymnázium Kladno
Střední škola služeb a řemesel Stochov
SOŠ s.r.o. Velvary
SOŠ a SOU Kladno
Střední škola designu a řemesel Kladno
Gymnázium Kolín
OA Kolín
Gymnázium Český Brod
SOŠ Český Brod
Odborná Sstřední škola podnikatelská Kolín s.r.o. Kolín
Dvouletá katolická střední škola a MŠ Kolín
SPŠ strojírenská a JŠ s právem SJZ Kolín
SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín
SOU Čáslav
Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora
Gymnázium a SOŠ pedagogická Čáslav
VOŠ, SPŠ a OA Čáslav
SOŠ a SOU dopravní Čáslav
Střední zemědělská škola Čáslav
VOŠ, SPŠ a JŠ s právem SJZ Kutná Hora
SOŠ a SOU řemesel Kutná Hora
Gymnázium Františka Palackého Neratovice
Gymnázium Jana Palacha Mělník
Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Kralupy nad Vltavou
SOŠ a SOU Kralupy nad Vltavou
SPŠ stavební Mělník
Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a VOŠ Mělník
SOU Liběchov
Gymnázium Mladá Boleslav
Gymnázium Mnichovo Hradiště
SPŠ Mladá Boleslav
Soukromá střední škola MAJA, s.r.o. Mladá Boleslav
Střední škola ekonomicko-podnikatelská SPEKTRUM, s.r.o. Mladá Boleslav
Střední škola tradičních řemesel HERMÉS MB s.r.o. Mladá Boleslav
Střední škola podnikatelská HERMÉS MB s.r.o. Mladá Boleslav
Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Mladá Boleslav
SOŠ a SOU Horky nad Jizerou
OA, VOŠ ekonomická a JŠ s právem SJZ Mladá Boleslav
SOU Loukovec
ŠKODA AUTO a.s., SOU strojírenské, o.z. Mladá Boleslav
Gymnázium Jiřího z Poděbrad Poděbrady
Hotelová škola, VOŠ hoteliérství a turismu a JŠ s právem SJZ Poděbrady
EKO Gymnázium a SOŠ Multimediálních studií Poděbrady
Střední Zemědělská škola a SOŠ Poděbrady
SOU STRAVON spol. s r.o. Nymburk
Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk
SOŠ a SOU Městec Králové
Střední škola oděvního a grafického designu Lysá nad Labem
OA Lysá nad Labem
SOU společného stravování Poděbrady
Gymnázium Čelákovice
Střední škola letecké a výpočetní techniky Odolena Voda
VOŠ cestovního ruchu a mezinárodního obchodního styku, s.r.o. Praha 7
Střední zemědělská škola Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Gymnázium Říčany
Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
SOŠ Čelákovice s.r.o. Čelákovice
SOU potravinářské Jílové u Prahy
SOU OPTIMA-DUO, spol. s r.o. Hostivice
Gymnázium Karla Čapka Dobříš
SPŠ a VOŠ Příbram
OA a VOŠ Příbram
Gymnázium Příbram
Gymnázium a SOŠ ekonomická Sedlčany
VOŠ a SOŠ Březnice
SOU Hluboš
SOU Sedlčany o.p.s.
SOU Sedlčany
Gymnázium pod Svatou Horou Příbram
SOŠ a SOU Dubno
Střední zemědělská škola Rakovník
SOU Nové Strašecí
Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník
Gymnázium J. A. Komenského Nové Strašecí
Střední lesnická škola a SOU Křivoklát
Masarykova OA Rakovník
Gymnázium J. V. Jirsíka České Budějovice
Gymnázium České Budějovice
Konzervatoř České Budějovice
Gymnázium Týn nad Vltavou
Gymnázium Trhové Sviny
OA České Budějovice
Střední škola Trhové Sviny
Biskupské gymnázium J.N.Neumanna a Církevní ZŠ České Budějovice
Česko-anglické gymnázium s.r.o. České Budějovice
České reálné gymnázium s.r.o. České Budějovice
Střední škola informatiky a právních studií, o.p.s. České Budějovice
Gymnázium České Budějovice
SOŠ veterinární,mechanizační a zahradnická a JŠ s práv. SJZ České Budějovice
SPŠ stavební České Budějovice
VOŠ, SPŠ automobilní a technická České Budějovice
SPŠ strojní a elektrotechnická České Budějovice
Soukromá střední škola a JŠ Č. Budějovice, s.r.o. České Budějovice
Gymnázium Český Krumlov
SUPŠ sv. Anežky České Český Krumlov
EDUCAnet - střední škola a ZŠ České Budějovice, s.r.o.
SOŠ a SOU Jindřichův Hradec
Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec
Gymnázium Třeboň
OA T. G. Masaryka a JŠ s právem SJZ Jindřichův Hradec
Soukromá střední škola obchodu, služeb a provozu hotelů Jindřichův Hradec
Gymnázium Dačice
Střední škola rybářská a vodohospodářská Třeboň
OA, SOŠ a SOU Třeboň
SOU zemědělské a služeb Dačice
Gymnázium dr. A. Hrdličky Humpolec
Gymnázium a OA Pelhřimov
VOŠ a střední škola hotel. SČMSD, s.r.o. Pelhřimov
Česká zemědělská akademie, střední škola Humpolec
SPŠ a SOU Pelhřimov
Střední škola informatiky a CR SČMSD Humpolec, s.r.o. Humpolec
Soukromá výtvarná střední škola s.r.o. Písek
Gymnázium Milevsko
Gymnázium Písek
Střední zemědělská škola Písek
OA a JŠ s právem SJZ Písek
SOŠ a SOU Písek
VOŠ restaurátorská s.r.o Písek
Gymnázium Prachatice
Střední škola a ZŠ Vimperk
Gymnázium a SOŠ ekonomická Vimperk
SOŠ Blatná
TRIVIS - střední škola veřejnoprávní Vodňany,s.r.o. Vodňany
Euroškola Strakonice SOŠ s.r.o. Strakonice
SOU Blatná
Gymnázium Strakonice
SPŠ strojní a stavební Tábor
Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
Gymnázium Soběslav
SOŠ a SOU HEUREKA s.r.o. Tábor
Táborské Soukromé gymnázium a ZŠ, s.r.o. Tábor
SOŠ ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí
SUPŠ Bechyně
Střední škola spojů a informatiky Tábor
Gymnázium J.Š.Baara Domažlice
ZŠ, SOŠ a Gymnázium BEAN, s.r.o. Staňkov
VOŠ, OA a střední zdravotní škola Domažlice
SOU Domažlice
Gymnázium Aš
Gymnázium a OA Mariánské Lázně
Gymnázium Cheb
Hotelová škola Mariánské Lázně
Svobodná chebská škola, ZŠ a gymnázium s.r.o.
SOU Ostrov
Střední škola stravování a služeb K.Vary Karlovy Vary
Střední pedagogická škola, gymnázium a VOŠ Karlovy Vary
SOA a SOU Nejdek
Střední zemědělská škola Dalovice
OA, VOŠ cestovního ruchu a JŠ s právem SJZ Karlovy Vary
SUPŠ Karlovy Vary
Soukromá obchodní akademie Podnikatel,s.r.o. Karlovy Vary
SOA Karlovy Vary,s.r.o
SOŠ obchodu, provozu hotelů a SOU s.r.o. Karlovy Vary
První české gymnázium v Karlových Varech
Střední lesnická škola Žlutice
SOU Toužim
Gymnázium Ostrov
Střední škola logistická Dalovice
SOA stavební Karlovy Vary
Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
SOU Klatovy
Gymnázium Sušice
VOŠ,OA,Střední zdravotnická škola a JŠ s právem SJZ Klatovy
Střední škola Horažďovice
SOA a SOU Sušice
Střední škola zemědělská a potravinářská Klatovy
Konzervatoř Plzeň
Sportovní gymnázium Plzeň
Střední škola informatiky a finančních služeb Plzeň
VOŠ a SPŠ elektrotechnická Plzeň
Masarykovo gymnázium Plzeň
Gymnázium Luďka Pika Plzeň
Gymnázium Plzeň
Bezpečnostně právní akademie Plzeň,s.r.o
OA Plzeň
SOŠ obchodu, užitého umění a designu Plzeň
Církevní gymnázium Plzeň
Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o. Plzeň
PLZEŇSKÁ OBCHODNÍ AKADEMIE s.r.o. Plzeň
SUPŠ a ZUŠ Zámeček s.r.o. Plzeň
Akademie hotelnictví a cestovního ruchu-střední škola s.r.o.
Hotelová škola Plzeň
SOU stavební Plzeň
Sportovní a podnikatelská střední škola,s.r.o. Plzeň
SOU stavební Plzeň
SOU obchodu a řemesel, s.r.o. Starý Plzenec
Gymnázium Blovice
Střední škola a Základní škola Oselce
Církevní základní škola a střední škola Plzeň
Gymnázium a SOA, Plasy
Střední škola Kralovice
Gymnázium a SOŠ Rokycany
Střední škola Rokycany
SOU Loket Loket
Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum Sokolov
Gymnázium a SOŠ Chodov
Soukromá OA Sokolov s.r.o. Sokolov
Gymnázium Stříbro
Gymnázium Tachov
Střední škola Bor
Střední škola živnostenská a ZŠ Planá
SOA Stříbro
Gymnázium Česká Lípa
Gymnázium Mimoň
OA Česká Lípa
SUPŠ sklářská Kamenický Šenov
SPŠ Česká Lípa
Soukromá podnikatelská střední škola Česká Lípa, s.r.o.
SOŠ a SOU Česká Lípa
Euroškola Česká Lípa SOŠ s.r.o.
Střední lesnická škola a SOŠ Šluknov
Gymnázium Varnsdorf
Evropská OA Děčín
SOŠ mediální grafiky a polygrafie Rumburk
Gymnázium Děčín
VOŠ, SPŠ a SOŠ služeb a cestovního ruchu Varnsdorf
Střední škola zahradnická a zeměděl. A. E. Komerse Děčín
Gymnázium Rumburk
Gymnázium Chomutov
Gymnázium Kadaň
SPŠ stavební a OA Kadaň
Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří
Střední škola technická, gastronomická a automobilní Chomutov
Gymnázium a OA Tanvald
SUPŠ sklářská Železný Brod
Gymnázium Jablonec nad NiSOU
ZŠ a OA Tanvald
Střední škola řemesel a služeb Jablonec nad Nisou
SPŠ technická Jablonec nad Nisou
Gymnázium Frýdlant
SOŠ obchodní s.r.o. Liberec
Podještědské gymnázium, s.r.o. Liberec
Střední škola právní - Právní akademie, s.r.o Liberec
Gymn.F.X.Šaldy Liberec
SPŠ stavební Liberec
OA a JŠ Liberec
Gymnázium a SOŠ pedagogická Liberec
SOU nábytkářské a SOŠ, s.r.o. Liberec
Střední škola uměleckořem. a oděvní Liberec,s.r.o.
SPŠ textilní Liberec
Střední škola tvorby a designu nábytku,s.r.o Liberec
Střední škola hospodářství a lesnictví Frýdlant
Střední škola gastronomie a služeb Liberec
Střední umělecká škola v Liberci s.r.o.
Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice
VOŠ,OA,SOŠ a JŠ s právem SJZ EKONOM, o.p.s. Litoměřice
Soukromá SOŠ (1. KŠPA), s.r.o. Litoměřice
Střední škola a MŠ, o.p.s. Litoměřice
SOŠ technická a zahradnická Lovosice
Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice
Gymnázium Roudnice nad Labem
Soukromá podřipská SOŠ a SOU o.p.s. Roudnice nad Labem
Soukromé SOU INDUSTRIA spol. s r.o. Litoměřice
Střední škola Pohoda s.r.o. Litoměřice
Gymnázium Lovosice
Gymnázium V.Hlavatého Louny
Gymnázium Žatec
SOU a SOŠ SČMSD, Žatec, s.r.o. Žatec
Gymnázium a SOA Podbořany
OA a SOŠ zemědělská a ekologická Žatec
Soukromá OA, spol. s r.o. Žatec
SPŠ elektrotnická a zařízení pro DVPP, s.r.o. Žatec
SOŠ pro ochranu a obnovu ŽP-Schola Humanitas Litvínov
Podkrušnohorské gymnázium Most
Gymnázium T. G. Masaryka Litvínov
SOŠ podnikatelská, s.r.o Most
SOA LIVA s.r.o. Most
Střední škola EDUCHEM, a.s. Meziboří
SOA InterDACT s.r.o. Most
Euroškola Litvínov SOŠ s.r.o. Litvínov
SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Most
Soukromá střední škola pro marketing a ekonomii podnikání Most
Soukromá hotelová škola Bukaschool s.r.o Most
Gymnázium Teplice
GYMNÁZIUM J.A.Komenského s.r.o. Dubí
Konzervatoř Teplice
Gymnázium a SOU Duchcov
Střední škola stavební a strojní Teplice
Střední škola obchodu a služeb Teplice
Střední škola AGC a.s. Teplice
Gymnázium Ústí nad Labem
SOU Ústí nad Labem
Severočeská střední škola s.r.o. Ústí nad Labem
Obch. akademie mistra JANA HUSA, s.r.o. Ústí nad Labem
Střední škola obchodu a služeb s.r.o. Ústí nad Labem
Střední škola obchodu, řemesel, služeb a ZŠ Ústí nad Labem
OA a JŠ s právem SJZ Ústí nad Labem
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Ústí nad Labem
TRIVIS - střední škola veřejnoprávní, s.r.o. Ústí nad Labem
Gymnázium Havlíčkův Brod
Gymnázium Chotěboř
Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou
SPŠ stavební akademika St. Bechyně Havlíčkův Brod
VOŠ, OA a SOU technické Chotěboř
Střední škola potravinářská Smiřice
První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové
Střední škola vizuální tvorby, s.r.o. Hradec Králové
Střední škola a VOŠ aplikované kybernetiky s.r.o. Hradec Králové
SPŠ stavební Hradec Králové
Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové
Gymnázium J. K. Tyla Hradec Králové
Gymnázium Nový Bydžov
Střední škola služeb, obchodu a gastronomie Hradec Králové
OA, SOŠ a JŠ s právem SJZ Hradec Králové
SUPŠ hudebních nástrojů a nábytku Hradec Králové
CZECH SALES ACADEMY - VOŠ a SOŠ, s.r.o. Trutnov
Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov
Hotelová škola Hradec Králové, s.r.o.
VOŠ a SOŠ Nový Bydžov
OA, SPŠ pedagogická, VOŠ cestovního ruchu a JŠ s právem SJZ Hradec Králové
SOA veterinární Hradec Králové
SPŠ, SOŠ a SOU Hradec Králové
Gymnázium K. V. Raise Hlinsko
OA Chrudim
Gymnázium Josefa Ressela Chrudim
Hotelová škola Bohemia s.r.o. Chrudim
ZŠ a střední škola Bohemia s.r.o. Chrudim
SOŠ a SOU technické Třemošnice
SOU Chrudim
Lepařovo gymnázium Jičín
Masarykova OA Jičín
Střední škola zahradnická Kopidlno
Gymnázium a SOŠ pedagogická Nová Paka
SOU Lázně Bělohrad
SOA a SPŠ Jičín
SPŠ kamenická a sochařská Hořice
Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ Hořice
Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o. Jičín
Gymnázium Broumov
Jiráskovo gymnázium Náchod
Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Střední škola řemeslná Jaroměř
SPŠ, SOŠ a SOU Nové Město nad Metují
Střední škola hotelnictví a podnikání SČMSD, s.r.o. Hronov
Střední škola oděvní, služeb a ekonomiky Červený Kostelec
Střední škola hotelnictví a společného stravování Teplice nad Metují
SOŠ sociální a zdravotnická - Evangelická akademie Náchod
OA Náchod
VOŠ stavební a SPŠ stavební J.Letzel Náchod
ACADEMIA MERCURII Soukromá střední škola, s.r.o. Náchod
Anglické gymnázium, SOŠ a VOŠ, s.r.o. Pardubice
Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice
Gymnázium Pardubice
OA a JŠ s právem SJZ Pardubice
Konzervatoř Pardubice
SPŠ potravinářství a služeb Pardubice
Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem
Střední škola řemesel a služeb Pardubice, s.r.o. Pardubice
Sportovní gymnázium Pardubice
DELTA - střední škola, ZŠ a MŠ, s.r.o. Pardubice
Gymnázium Pardubice
SOU chemická Pardubice
SOU zemědělsk Chvaletice
SOŠ cestovního ruchu, s.r.o. Pardubice
SOU plynárenské Pardubice
Labská SOŠ a SOU Pardubice, s. r. o. Pardubice
EDUCA Pardubice - SOŠ, s.r.o. Rybitví
Gymnázium Dobruška
Gymnázium Fr. M. Pelcla Rychnov nad Kněžnou
Střední škola zemědělská a ekologická a SOU chladících a klimatizačních technolo
OA T. G. Masaryka Kostelec nad Orlicí
SPŠ elektrotechniky a informačních technologií Dobruška
Gymnázium Turnov
SUPŠ a VOŠ Turnov
Gymn.I.Olbrachta Semily
Gymnázium Aloise Jiráska Litomyšl
OA a VOŠ ekonomická Svitavy
SOŠ a SOU Polička
Gymnázium Jevíčko
Gymnázium Moravská Třebová
Gymnázium a JŠ s právem SJZ Svitavy Svitavy
VOŠ pedagogická a SPŠ pedagogická Litomyšl
Střední škola obch. a služeb SČMSD, Polička, s.r.o.
Integrovaná střední škola Moravská Třebová
SOU Svitavy
Soukromá SOŠ TRADING CENTRE s.r.o. Litomyšl
Gymnázium Polička
Gymnázium Dvůr Králové nad Labem
Gymnázium Trutnov
OA Trutnov
Gymnázium Vrchlabí
Čes. lesn. akademie Trutnov - střední škola a VOŠ
CZECH SALES ACADEMY Trutnov, s.r.o.
SOŠ a SOU Trutnov
SOŠ a SOU Vrchlabí
Střední škola informatiky a služeb Dvůr Králové nad Labem
Gymnázium a SOA Hostinné
Gymnázium Česká Třebová
OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň
Gymnázium Lanškroun
Gymnázium Ústí nad Orlicí
Gymnázium Vysoké Mýto
Gymnázium Žamberk
SOU opravárenské Králíky
Střední škola podnikání Vysoké Mýto, s.r.o.
Letohradské Soukromé gymnázium o.p.s. Letohrad
Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí
Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun
VOŠ a střední škola technická Česká Třebová
Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk
Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí
Průmyslová střední škola Letohrad
Gymnázium Blansko
OA a Střední zdravotnická škola Blansko
Gymnázium Rájec-Jestřebí, o.p.s.
Střední škola André Citroëna Boskovice
SOA Fortika Lomnice
Gymnázium Boskovice
SOU a SOŠ SČMSD, s.r.o. Lomnice
Masarykova střední škola Letovice
Střední pedagogická škola Boskovice
Střední škola gastronomická, s.r.o. Blansko
Střední škola technická a gastronomická Blansko
Biskupské gymnázium a mateřská škola Brno
Gymnázium Brno-Řečkovice
Gymnázium Brno
Konzervatoř Brno
-
-
-
-
OA, SOŠ knihovnická a VOŠ Brno
Střední škola KNIH,o.p.s. Brno
Gymnázium Globe, s.r.o. Brno
TRIVIS střední škola veřejnoprávní Brno
Gymnázium Matyáše Lercha Brno
Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno
Gymnázium P.Křížk. s uměl.profil.,s.r.o. Brno
SOA EDUCAnet Brno
Moravské gymnázium Brno s.r.o.
Střední škola uměleckomanažerská, s.r.o. Brno
Gymnázium Mojmírovo náměstí s.r.o. Brno
Bezpečnostě právní akademie Brno, s.r.o., střední škola
SOŠ Morava o.p.s. Brno
Cyrilometodějské gymnázium a SOŠ pedagogická Brno
EKO GYMNÁZIUM o.p.s. Brno
Střední škola Brno
SOA E.Holuba, s.r.o. Brno
Střední škola inform., poštovnictví a finančnictví Brno
SOU stavební Brno
Taneční konzervatoř Brno
Střední škola polytechnická Brno
OA ELDO, o.p.s. Brno
Střední škola stavebních řemesel Brno
Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno
Klasické a španělské gymnázium Brno
Hotelová škola s.r.o. Brno
I. Něm. zem. gymnasium, ZŠ a MŠ, o.p.s. Brno
Střední škola grafická Brno
SOU chemická Brno
SPŠ a VOŠ Brno
Střední škola umění a designu a VOŠ Brno
Veřejně správní akademie - VOŠ, s.r.o. Brno
Gymnázium J.G.Mendela a ZUŠ Brno
SOU tradičních řemesel a VOŠ, s.r.o. Brno
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Střední škola a Základní škola Tišnov
SOŠ a SOU Kuřim, s.r.o.
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice
Gymnázium a ZUŠ Šlapanice
Gymnázium Tišnov
Střední zahradnická škola Rajhrad
Gymnázium Židlochovice
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna
Gymnázium T.G. Masaryka Hustopeče
Gymnázium a SOŠ Mikulov
Střední vinařská škola Valtice
SPŠ a OA Břeclav
Gymnázium a JŠ s právem SJZ Břeclav
Soukromá SOŠ manažerská a zdravotnická s.r.o. Břeclav
Soukromá SOŠ Břeclav, s.r.o. Břeclav
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hustopeče
Gymnázium Otrokovice
Gymnázium Jana Pivečky a SOŠ Slavičín
Gymnázium Valašské Klobouky
SOU Zlín
Gymnázium Zlín
Gymnázium a JŠ s právem SJZ Zlín
OA T.Bati a VOŠ ekonomická Zlín
Střední škola pedagogická a sociální,s.r.o. Zlín
Střední škola hotelová Zlín, s.r.o.
Střední škola gastronomie a obchodu Zlín
Střední škola obchodně technická s.r.o. Zlín
Střední škola oděvní a služeb Vizovice Vizovice
SOU Otrokovice
SOU Valašské Klobouky
Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov
Purkyňovo gymnázium Strážnice
Střední škola gastronomie hotelnictví a lesnictví Bzenec
OA a SOU Veselí nad Moravou
SOU Kyjov
Střední škola hotelnictví, služeb a Veřejnosprávní akademie Strážnice
Gy, OA a JŠ s právem státní JZ Hodonín
Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín
Střední škola Strážnice Strážnice
Gymnázium Jihlava Jihlava
Gymnázium O. Březiny a SOŠ Telč
SOŠ sociální u Matky Boží Jihlava
Manažerská akademie - SOŠ, s.r.o. Jihlava
Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava
Soukromá VOŠ a SUŠ grafická, s.r.o. Jihlava
Škola ekonomiky a CR, Soukromá SOŠ s.r.o. Jihlava
OA, SZŠ, SOŠS a JŠ Jihlava
SOŠ a SOU Třešť
SUPŠ Jihlava
Soukromé gymnázium AD FONTES, o.p.s. Jihlava
Gymnázium Kroměříž
OA Kroměříž
Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž
VOŠ pedagogická a sociální a SPŠ pedagogická Kroměříž
Konzervatoř Evangelické akademie Olomouc
Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži Kroměříž
Gymnázium L. Jaroše Holešov
Střední škola nábytk.a obch. Bystřice pod Hostýnem
Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž
Střední škola hotelová a služeb Kroměříž
VOŠ potrav. a SPŠ mlékár. Kroměříž
ZŠ a gymnázium města Konice
Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov
Švehlova střední škola polytechnická Prostějov
OA Prostějov
Střední škola designu a módy Prostějov
Cyrilometodějské Gymnázium, ZŠ a MŠ Prostějov
SOŠ podnikání a obchodu, spol. s r.o. Prostějov
SOA Prostějov
ART ECON - střední škola, s.r.o. Prostějov
Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova
Střední škola automobilní Prostějov, s.r.o.
Katolické gymnázium Třebíč
Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice
Gymnázium Třebíč
Soukromá SOŠ a SOU s.r.o. Třebíč
VOŠ a střední škola veterinární, zemědělská a zdravotnická Třebíč
Střední škola řemesel a služebMoravské Budějovice
Střední škola stavební Třebíč
Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
Gymnázium Uherské Hradiště
SUPŠ Uherské Hradiště
SOU Uherský Brod
Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice
Soukromá střední škola, s.r.o. Uherské Hradiště
OA , VOŠ a JŠ s právem SJZ Uherské Hradiště
Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ Uherský Brod
Střední prům. škola a OA Uherský Brod
SOA a Gymnázium Staré Město
soukromágymnázium, SOŠ a JŠ se SJZ, s.r.o. Kunovice
Střední škola služeb s.r.o. Uherské Hradiště
MESIT střední škola, o.p.s. Uherské Hradiště
Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Vyškov
Gymnázium a OA Bučovice
Střední škola ekonomie a podnikání s.r.o. Vyškov
SOŠ a SOU Vyškov
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo
Střední škola technická Znojmo Znojmo
Gymnázium Moravský Krumlov
SOŠ a SOU Znojmo
Gy, SPŠ pedagogická, OA a JŠ s právem státní JZ Znojmo
Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov
SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, s.r.o. Znojmo
SOA Podyjí s.r.o. Znojmo
Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou
Gymnázium Velké Meziříčí Velké Meziříčí
HŠ Světlá a SOŠŘ Velké Meziříčí
Střední škola gastronomická Adolpha Kolpinga Žďár nad Sázavou
VOŠ a SOŠ Bystřice nad Pernštejnem
Gymnázium V.Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě
Gymnázium Žďár nad Sázavou
VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou
Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem
Střední škola obchodní a služeb SČMSD Žďár nad Sázavou
Střední škola automobilní Krnov
Gymnázium Krnov
Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál
Střední umělecká škola varhanářská,o.p.s Krnov
SPŠ pedagogická a Střední zemědělská škola Krnov
Soukromá SOŠ PRIMA s.r.o. Rýmařov
SPŠ Krnov
SPŠ a OA Bruntál
Gymnázium a SOŠ Rýmařov
Střední škola zemědělství a služeb Město Albrechtice
SOA Bruntál
Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek
Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb Frýdek-Místek
Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí
Gymnázium Třinec
Střední škola elektrostavební a dřevozpracující Frýdek-Místek
Gymnázium Petra Bezruče Frýdek-Místek
SPŠ, OA a JŠ s PSJZ Frýdek-Místek
SUPŠ s.r.o. Frýdek-Místek
Třinecká OA, spol. s r.o. Třinec
PrimMat - Soukromá střední škola podnikatelská s.r.o. Frýdek-Místek
Gymnázium EDUCAnet Ostrava s.r.o.
Střední škola inform.technologií, s.r.o. Frýdek-Místek
Soukromá SOŠ Frýdek-Místek, s.r.o
Gymnázium PRIGO, s.r.o. Ostrava
Gymnázium Fr.Živného Bohumín
Gymnázium Josefa Božka Český Těšín
Gymnázium Havířov
Gymnázium Karviná
Polské gymnázium - Polskie Gimnazjum Český Těšín
Střední škola Havířov
Gymnázium a OA Orlová
SPŠ stavební Havířov
SPŠ elektrotechnická Havířov
SOŠ NET OFFICE Orlová, spol. s r.o. Orlová
Moravskoslezská OA, s.r.o. Ostrava
OA Český Těšín
OA Karviná, s.r.o.
VOŠ DAKOL a střední škola DAKOL, o.p.s. Petrovice u Karviné
SOU DAKOL, s.r.o. Petrovice u Karviné
Hotelová škola a OA s.r.o Havířov
Střední škola Bohumín
SOU Karviná
Gymnázium Havířov
SOŠ ochrany osob a majetku s.r.o. Karviná
Masarykovo gymnázium Příbor
Gymnázium a SPŠ elektrotechniky a informatiky Frenštát pod Radhoštěm
Gymnázium M. Koperníka Bílovec
VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice
Střední škola ekon.-podnikatel., o.p.s. Studénka
Gymnázium a SOŠ Nový Jičín
SPŠ pedagogická a Střední zdravotnická škola svaté Anežky České Odry
Střední škola technická a zemědělská Nový Jičín
Střední škola Odry
Střední škola podnikatelská Klimkovice
EDUCA - SOŠ, s.r.o. Nový Jičín
Gymnázium Olomouc
-
Slovanské gymnázium Olomouc
Gymnázium Šternberk
Gymnázium Uničov
Střední škola logistiky a chemie Olomouc
SOŠ lesnická a strojírenská Šternberk
SPŠ strojnická Olomouc
SOA služeb s.r.o. Olomouc
CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU Olomouc
SOA obchodu a služeb Olomouc
SPŠ a SOU Uničov
SOA Litovel
Střední škola polytechnická Olomouc
OA Olomouc
Gymnázium Jana Opletala Litovel
Střední škola zemědělská a zahradnická Olomouc
Střední škola technická a obchodní Olomouc
SOA Olomouc s.r.o.
Střední škola stavební a podnikatel. s.r.o Olomouc
Střední škola polygrafická Olomouc
VOŠ a SPŠ elektrotechnická Olomouc
Sigmundova střední škola strojírenská Lutín
SOŠ Uničov, s.r.o.
SOŠ a SOU služeb Velký Újezd, s.r.o.
Gymnázium Josefa Kainara Hlučín
OA a SOŠ logistická Opava
Slezské gymnázium Opava
Soukromá OA Opava s.r.o. Opava
Masarykova střední škola zemědělská a VOŠ Opava
Mendelovo gymnázium Opava
Střední škola průmyslová a umělecká Opava
Středníškola hotelnictví,gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice
SOU stavební Opava
Soukromá střední škola podnikatelská s.r.o. Opava
SOU stavební Opava
Jazykové gymnázium Pavla Tigrida Ostrava
Gymnázium Ostrava
OA Ostrava
Gymnázium Olgy Havlové Ostrava
Gymnázium Ostrava
Gymnázium Hladnov a JŠ s právem SJZ Ostrava
Matiční gymnázium Ostrava
Sportovní gymnázium D. a E. Zátopkových Ostrava
Janáčkova konzervatoř v Ostravě
SOŠ umělecká a gymnázium, s.r.o. Ostrava
Biskupské gymnázium v Ostravě
Mezinárodní OA Ostrava,s.r.o.
SPŠ elektrotechniky a informatiky Ostrava
Přírodovědné gymnázium Ostrava, s.r.o.
Střední umělecká škola Ostrava
Wichterlovo gymnázium Ostrava
Střední škola teleinformatiky Ostrava
AHOL - SOA, s.r.o. Ostrava
OA a VOŠ sociální Ostrava
SPŠ stavební Ostrava
SOU Ostrava
Střední škola stavební a dřevozpracující Ostrava
Střední škola uměleckých řemesel, s.r.o. Ostrava
BPA Ostrava, s. r. o., střední škola Ostrava
Střední zahradnická škola Ostrava
SPŠCH akademika Heyrovského Ostrava
RB SOU autoopravárenské, s.r.o. Ostrava
Střední lesnická škola Hranice
Gymnázium Hranice
OA a JŠ s právem SJZ Přerov
SOU Přerov
Střední škola zemědělská Přerov
Gymnázium Jana Blahoslava a SPŠ pedagogická Přerov
SPŠ stavební Lipník nad Bečvou
SOU Hranice
Gymnázium Jakuba Škody Přerov
Gymnázium Lipník nad Bečvou
Soukromá SOŠ s.r.o. Hranice
Střední škola řezbářská Tovačov
G Palackého a SOŠ živnostenská Přerov
Gymnázium Kojetín
SPŠ elektrotechnická Mohelnice
Gymnázium Zábřeh
Gymnázium Šumperk
OA Mohelnice
OA a JŠ s právem SJZ Šumperk
Střední škola sociální péče a služeb Zábřeh
SOA Šumperk
SOA a SPŠ Šumperk
VOŠ a střední škola automobilní Zábřeh
Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická Vsetín
Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Střední škola informatiky,elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm
SOU stavební Valašské Meziříčí
Střední škola cestovního ruchu a JŠ s právem SJZ, s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm
Střední škola Kostka s.r.o Vsetín
Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm
Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm
SOU strojnická Vsetín
SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín
OA a VOŠ Valašské Meziříčí
SUPŠ sklářská Valašské Meziříčí
Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník
Soukromá SOŠ Jeseník s.r.o. Jeseník
SOŠ a SOU strojírenské a stavební Jeseník
HŠ Vincenze Priessnitze a OA Jeseník
Gymnázium Jeseník
K-TV-středisko praktického vyučování s.r.o. Praha 1
SPV NAKLADATELSTVÍ PRIMUS s.r.o. Praha 1
SPV Asociace starožitníků, s.r.o. Praha 1
SPV Vinohrady s.r.o. Praha 2
SPV - INVENTARIA s.r.o. Praha 3
Středisko praktického vyučování Praha 5
Zlatnické SPV Solunka, s.r.o. Praha 9
DRAPA SPORT - SPV s.r.o. Praha 8
SPV - středisko praktického vyučování, s.r.o. Kladno
Potravinářské SPV s.r.o. České Budějovice
Středisko prakt. vyučování HH, s.r.o. České Budějovice
SPV DOMITA, spol. s r.o. Tábor
SPV GRANDHOTEL PUPP o.p.s. Karlovy Vary
Středisko prakt. vyučování Merkur,s.r.o. Zlín
SOU a SPV stavební, s.r.o. Zádveřice-Raková
FA PRAKTIK s.r.o. SPV Závišice
Střední škola PRAKTIK s.r.o Olomouc
Církevní střední zdravotnická škola Praha 2
VOŠ zdravotnická a střední zdravotnickí škola Praha 4
Střední zdravotnická škola Praha 10
Střední zdravotnická škola Beroun
Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická Kladno
Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická Kolín
Soukromá SZŠ Mělník, o.p.s. Mělník
Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická Mladá Boleslav
Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická Nymburk
Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická Příbram
Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická České Budějovice
VOŠ zdravotnická Bílá vločka s.r.o. České Budějovice
SOŠ zdravotnická a SOU Český Krumlov
Střední zdravotnická škola Jindřichův Hradec
Střední zdravotnická škola Písek
Střední zdravotnická škola Tábor
Střední zdravotnická škola a VOŠ Cheb
Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická Karlovy Vary
VOŠ zdravotnická,managerská a veřejnosprávní,s.r.o. Plzeň
Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická Plzeň
Střední zdravotnická škola Děčín
Střední zdravotnická škola a OA Rumburk
SZŠ a VOŠ zdravotnická Liberec
VOŠ zdravotnická a střední škola zdravotnická Ústí nad Labem
Střední zdravotnickáškola a VOŠ zdravotnická Havlíčkův Brod
VOŠ zdravotnická a střední zdravotnická škola Hradec Králové
Střední škola zdravotnická a sociální Chrudim
Střední zdravotnická škola Pardubice
Střední zdravotnická škola Turnov
Střední zdravotnická škola Svitavy
VOŠ zdravotnická a střední zdravotnická škola Trutnov
Střední škola zdravotnická a sociální Ústí nad Orlicí
Střední zdravotnická škola Evangelická akademie Brno
Střední zdravotnickáškola a VOŠ zdravotnická Brno
Střední zdravotnická škola Brno
Církev.střední zdravotnická škola s.r.o. Brno
Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická Zlín
Střední zdravotnická škola Kroměříž
Střední zdravotnická škola Prostějov
Střední zdravotnickáškola a VOŠ zdravotnická Znojmo
SZŠ a VOŠZ Žďár nad Sázavou
Střední zdravotnická škola Frýdek-Místek
Střední zdravotnická škola Karviná
Mendelova střední škola Nový Jičín
Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická E. Pöttinga a JŠ s PSJZ Olomouc
Střední zdravotnická škola Opava
Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická Ostrava
Střední zdravotnická škola Hranice
Střední zdravotnická škola Šumperk
SOA publicistiky Praha 1
CEDUK-SOA s.r.o. Praha 1
VOŠ a SPŠ elektrotechnická Fr. Křižíka Praha 1
JABOK-VOŠ sociální pedagogická a teologická Praha 2
SOA herecká s.r.o. Praha 4
Svatojánská kolej - VOŠ pedagogická Svatý Jan pod Skalou
SHŠ, VOŠ a JŠ s právem SJZ s.r.o. Kladno
SOA misijní a teologická Kolín
TS CASD - ITS a VOŠ teologická a pastorální - sociální Úžice
VOŠ a střední škola, s.r.o. České Budějovice
SOUKROMÁ VOŠ FILMOVÁ s.r.o. Písek
SPŠ a VOŠ Písek
VOŠ lesnická a střední lesnická škola Písek
VOŠ sociální a střední pedagogická škola Prachatice
Střední rybářská škola a VOŠ Vodňany
VOŠ a SPŠ Volyně
OA a VOŠ ekonomická Tábor
VOŠ a střední zemědělská škola Tábor
VOŠ sklářská a střední škola Nový Bor
VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní Děčín
SPŠ a VOŠ Chomutov
SUPŠ a VOŠ Jablonec nad NiSOU
VOŠ mezinárodního obchodu a OA Jablonec nad NiSOU
SPŠ SE a VOŠ Liberec
VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem
VOŠ obalové techniky a střední škola Štětí
VOŠ ekonomická, sociální a zdravotnická, OA, SPŠ pedagogická a SZŠ Most
Střední škola sociální PERSPEKTIVA a VOŠ, s.r.o. Dubí
Evangel.akademie, VOŠ sociálně právní Brno
Zlínská Soukromá VOŠ umění, o.p.s. Zlín
Soukromá VOŠ sociální, o.p.s. ihlava
Střední škola podnikatelská a VOŠ,s.r.o. Kroměříž
GOODWILL - VOŠ, s.r.o. Frýdek-Místek
VOŠ Havířov s.r.o. Havířov
CARITAS - VOŠ sociální Olomouc
VOŠ sociální a teologická - Dorkas Olomouc
AHOL - SOA Ostrava
Soukromá VOŠ podnikatelská, s.r.o. Ostrava
VOŠ živnostenská Přerov, s.r.o. Přerov
VOŠ zdravotnická Suv. řádu maltézských rytířů Praha 2
Soukromá VOŠ zdravotnická, s.r.o. Praha 2
VOŠ zdravotnická a střední zdravotnickáškola Praha 1
Soukromá VOŠ zdravotnická MEDEA, s.r.o. Praha 4
VOŠ - Diplomovaný oční technik, s.r.o. Pardubice
SOA zdravotnická Brno
Dívčí katolická střední škola Praha 1
ZŠ a střední škola K.Herforta, fakultní škola PFUK Praha 1
Konzervatoř J.Deyla a střední škola pro zrak. post. Praha 1
Škola J.Ježka,MŠ,ZŠ,PrŠ a ZUŠ pro ZP Praha 1
Základní škola a střední škola Praha 2
Gymnázium, SOŠ, ZŠ a MŠ pro sluch. post. Praha 2
OU pro žáky s více vadami, s.r.o. Praha 3
Odborné učiliště Vyšehrad Praha 2
Základní škola a střední škola Praha 4
Střední škola a Mateř.škola Aloyse Klara Praha 4
Střední škola, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené Praha 5
Základní škola spec. a Praktická škola Praha 6
Řemeslná škola oděvní - OU, o.p.s. Praha 9
ZŠ a střední škola waldorfská Praha 4
Střední škola, ZŠ a MŠ Praha 10
Základní škola a střední škola Praha 10
Střední škola a Základní škola Beroun
Soukromá MŠ, ZŠ a střední škola Slunce, o.p.s. Stochov
Střední odb. učiliště a Praktická škola Kladno
Základní škola a Praktická škola Český Brod
Základní škola a Praktická škola Kostelec nad Černými lesy
ZŠ, MŠ a PrŠ Kolín
Základní škola a Praktická škola Kutná Hora
ZŠ speciální a PrŠ Diakonie ČCE Čáslav
Střední škola řemesel Kunice
Střední škola, ZŠ a MŠ Rakovník
MŠ, ZŠ a Praktická škola Trhové Sviny
MŠ, ZŠ a střední škola pro sluchově postižené České Budějovice
MŠ, ZŠ a Praktická škola České Budějovice
MŠ, ZŠ a PrŠ při centru ARPIDA, o.p.s. České Budějovice
MŠ, ZŠ a Praktická škola Jindřichův Hradec
Odborné učiliště a Praktická škola Černovice
Základní škola spec. a Praktická škola Černovice
Dětský domov, MŠ, ZŠ a Praktická škola Písek
MŠ, ZŠ spec. a PrŠ Diakonie ČCE Rolnička Soběslav
Základní škola a Odborná škola Horšovský Týn
Základní škola a střední škola K. Vary Karlovy Vary
Odborná škola výroby a služeb Plzeň
ZŠ spec. a Praktická škola Diakonie ČCE Merklín
Odborná škola,ZŠ a MŠ Zbůch
SOU Horní Slavkov Horní Slavkov
ZŠ a PrŠ Gabriely Pelechové Dolní Poustevna
Speciální ZŠ, Speciální MŠ a PrŠ Děčín
Spec. základní škola a Praktická škola Česká Kamenice
Spec. základní škola a Praktická škola Šluknov
Spec. základní škola a Praktická škola Rumburk
SOŠ Liberec
DD, ZŠ a střední škola Žatec
Základní škola spec. a Praktická škola Litvínov
Základní škola a střední škola Most
DD, ZŠ a střední škola Duchcov
ZŠ a PrŠ Arkadie, o.p.s. Teplice
Speciální ZŠ, MŠ a PrŠ Ústí nad Labem
Základní škola a Praktická škola Chotěboř
Základní škola a Praktická škola Havlíčkův Brod
MŠ, ZŠ a střední škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové
PROINTEPO - střední škola, ZŠ a MŠ s.r.o. Hradec Králové
MŠ, Spec. základní škola a Prakt. škola Hradec Králové
VOŠ, střední škola, ZŠ a MŠ Hradec Králové
Střední škola profesní přípravy, Hradec Králové
OU Chroustovice
Střední škola řemesel a Základní škola Hořice
DD, ZŠ speciální a Praktická škola Jaroměř
Střední škola a Základní škola Nové Město nad Metují
ZŠ a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. Pardubice
Speciální MŠ, ZŠ a praktická škola Pardubice
Základní škola a Praktická škola Rychnov nad Kněžnou
Speciální ZŠ, MŠ a praktická škola Moravská Třebová
Speciální základní škola a střední škola Svitavy
Mateř. škola, Zákl. škola a Prakt. škola Trutnov
ZŠ speciální a prakt. škola Diakonie ČCE Vrchlabí
Střední škola a Základní škola Hostinné
OA, OŠ a prakt. škola Olgy Havlové Janské Lázně
Základní škola a Praktická škola Dvůr Králové nad Labem
Střední škola a základní škola Žamberk
Speciální ZŠ, MŠ a praktická škola Ústí nad Orlicí
MŠ, Základní škola a Praktická škola Boskovice
Výchovný ústav a střední škola Olešnice
INTEGRA BRNO - Gy, ZŠ a MŠ, s.r.o. Brno
MŠ speciální, ZŠ speciální a PrŠ Elpis Brno
Střední škola pro tělesně postiž. GEMINI Brno
Střední škola, ZŠ a MŠ pro zdravotně znevýhodněné Brno
Odborné učiliště a Praktická škola Brno
Střední škola pro sluchově postižené Brno
Odborné učiliště Cvrčovice
Základní škola a Praktická škola Hustopeče
DD, MŠ, ZŠ a PrŠ Zlín
DD, ZŠ a PrŠ Valašské Klobouky
ZŠ spec., PrŠ a Dětský domov Vřesovice
Mat. škola, základ. škola a prakt. škola Hodonín
Základní škola a praktická škola Veselí nad Moravou
OU a ZŠ Holešov
Střední škola, ZŠ a MŠ Prostějov
Střední škola, ZŠ a MŠ JISTOTA, o.p.s. Prostějov
Základní škola a Praktická škola Moravské Budějovice
MŠ, ZŠ, střední škola a DD Vyškov
MŠ, ZŠ a Praktická škola Znojmo
Základní škola a Praktická škola Velké Meziříčí
Základní škola a střední škola Březejc Sviny
Střední škola, Základní škola a MŠ Karviná
Střední škola a Základní škola Havířov
Odborné učiliště a Praktická škola Nový Jičín
Střední škola, ZŠ a MŠ prof. V. Vejdovského Olomouc
Střední škola, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené Olomouc
Soukromé odborné učiliště Velký Újezd
Střední škola a Základ.škola DC90,s.r.o. Olomouc
ZŠ a střední škola CREDO, o.p.s. Olomouc
Odborné učiliště a Praktická škola Hlučín
Střední škola, DD a ŠJ Velké Heraltice
Střední škola prof. Zdeňka Matějčka Ostrava
Odborné učiliště Křenovice
Střední škola a Základní škola Lipník nad Bečvou
Střední škola, ZŠ, MŠ a DD Zábřeh
Střední škola, ZŠ a MŠ Šumperk
ZŠ a střední škola Pomněnka o.p.s. Šumperk
Odborné učiliště a Praktická škola Mohelnice
MŠ, ZŠ a střední škola pro sluchově postižené Valašské Meziříčí
Odborné učiliště Kelč
Odborné učiliště a Praktická škola Lipová-lázně
Jedličkův ústav a MŠ, ZŠ a střední škola Praha 2
Výchovný ústav, SVP Klíčov a středníškola Praha 9
DD, PrŠ, ZŠ a MŠ Nymburk
VÚ, střední škola a ŠJ Obořiště
VÚ, SVP a střední škola Jindřichův Hradec
Výchovný ústav,DD se školou, střední škola, ZŠ a ŠJ Počátky
Výchovný ústav, SVP, střední škola a ŠJ Černovice
Vých.ústav, DD se školou, ZŠ, střední škola a ŠJ Hostouň
Vých.úst.,DD se školou,ZŠ,střední škola a ŠJ Žlutice
Výchovný ústav a střední škola, Terešov
VÚ, DDŠ, SVP, ZŠ, střední škola a ŠJ Děčín
DD, ZŠ praktická, PrŠ a ŠJ Dlažkovice
VÚ, SVP a střední škola Podbořany
VÚ, DD se školou, ZŠ, střední škola a ŠJ Kostomlaty pod Milešovkou
Výchovný ústav, střední škola a SVP Hostinné
VÚ, SVP HELP, ZŠ a střední škola Střílky
Výchovný ústav,střední škola a škol.jíd. Višňové
Vých. ústav, DD se školou, SVP, střední škola a ZŠ Moravský Krumlov
VÚ, ZŠ, střední škola a SVP Velké Meziříčí
Výchovný ústav, střední škola a SVP Nový Jičín
Výchovný ústav a střední škola Dřevohostice
Výchovný ústav, střední škola a ŠJ Žulová
Základní škola a Praktická škola Benešov
Základní škola a Praktická škola Neratovice
Základní škola a Gymnázium Vodňany
Základní škola a Praktická škola Aš
Střední škola,základ.škola a mateř.škola Kraslice
Zákl. škola, Prakt. škola a Mateř. škola Česká Lípa
ZŠ T. G. Masaryka a gymnázium Česká Kamenice
Městské gymnázium a Základní škola Jirkov
Základní škola a střední škola Krupka
Waldorfská ZStřední škola Semily, p.o. Semily
Základní škola a gymnázium Vítkov
SPV IHC s.r.o. Praha 1
OA Holešovice Praha 7
Střední škola Náhorní Praha 8
SOU na Proseku Praha 9
SOŠ pro administrativu EU Praha 9
Střední škola - COP technickohospodářské Praha 9
SOŠ logistických služeb Praha 9
Střední škola automobilní a informatik Praha 10
Integrovaná střední škola technická Benešov
Integrovaná střední škola Slaný
SOŠ a SOU Kladno
SOŠ stavební a SOU stavební Kolín
Střední škola obchodní olín
Integrovaná střední škola technická Mělník
Integrovaná střední škola Mladá Boleslav
SOŠ a SOU Nymburk
IStřední škola Františka Melichara Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
IStřední škola Stanislava Kubra Středokluky
OU, PrŠ, ZŠ a MŠ Příbram
IStřední škola hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram
SOU Emila Kolbena Rakovník
Integrovaná střední škola Rakovník
Integrovaná střední škola Jesenice
SOŠ elektrotechnická, COP Hluboká nad Vltavou
SOŠ a SOU Týn nad Vltavou
Střední škola obchodní České Budějovice
Střední škola polytechnická České Budějovice
Střední škola obchodu, služeb a podnikání a VOŠ České Budějovice
Střední škola a VOŠ cestovního ruchu České Budějovice
SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín
Střední škola technická a obchodní Dačice
Střední škola České Velenice
SOŠ a SOU Milevsko
Střední škola a JŠ s právem SJZ Volyně
VOŠ, střední škola, Centrum odborné přípravy Sezimovo Ústí
SOŠ a SOU Horšovský Týn
Integrovaná střední škola Cheb
Integrovaná střední škola živnostenská Plzeň
IStřední škola technická a ekonomická Sokolov Sokolov
SOU Tachov
Střední škola lodní dopravy a technických řemesel Děčín
Střední škola řemesel a služeb Děčín
SOŠ energetická a stavební, OA a SZŠ Chomutov
Střední škola a MŠ Liberec
Střední škola strojní, stavební a dopravní Liberec
OA a SOŠ generála Františka Fajtla Louny
Střední škola technická Most
SOA Litvínov
Hotelová škola, OA a SPŠ Teplice
SPŠ stavební a SOŠ stavební a technická Ústí nad Labem
Akademie-VOŠ, Gymn. a SOŠ uměleckoprůmylsová Světlá nad Sázavou
OA a Hotelová škola Havlíčkův Brod
SOŠ a SOU Hradec Králové
SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim
Integrovaná střední škola Nová Paka
Střední škola gastronomie a služeb Nová Paka
Střední škola propagační tvorby a polygrafie Velké Poříčí
SOU Hronov
Střední škola automobilní Holice Holice
SPŠ stavební Pardubice Rybitví
IStřední škola Semily
IStřední škola Vysoké nad Jizerou
Střední škola Lomnice nad Popelkou
VOŠ stavební a střední škola stavební Vysoké Mýto
Integrovaná střední škola technická Vysoké Mýto
Střední škola technická a ekonomická Brno
SOU Brno
Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice
SPŠ polytechnická - COP Zlín Zlín
SOA Luhačovice
Integrovaná střední škola Hodonín
Střední škola automobilní Kyjov
Střední škola stavební Jihlava
Střední škola - COP technické Kroměříž
Střední škola - COP technické Uherský Brod
Integrovaná střední škola Slavkov u Brna
SOŠ dopravy a cestovního ruchu Krnov
SOŠ a SOU podnikání a služeb Jablunkov
Soukromá OA Frýdek-Místek
Střední škola technických oborů Havířov
Albrechtova střední škola Český Těšín
Střední škola Havířov
Střední škola techniky a služeb Karviná
Hotelová škola Frenštát pod Radhoštěm
Střední škola společného stravování Ostrava
Střední škola služeb a podnikání Ostrava
Střední škola elektrotechnická Ostrava
Střední škola technická a dopravní Ostrava
Střední škola elektrotechnická Lipník nad Bečvou
Střední škola gastronomie a služeb Přerov
Střední škola technická Přerov
Střední škola železniční, technická a služeb Šumperk
Střední škola technická a zemědělská Mohelnice
IStřední škola - COP a JŠ s právem SJZ Valašské Meziříčí
Gymnázium a SOŠ pro zrakově postižené Praha 5
Střední škola, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené Praha 5
Střední škola, ZŠ, MŠ, DD a SPC Mladá Boleslav
ZŠ, MŠ speciální a PrŠ Jesenice
Střední škola F. D. Roosevelta pro TP Brno
ZŠ, MŠ a PrŠ Vsetín
Základní škola a Praktická škola Opava
Gymnázium Praha 7
Gymnázium Praha 10
Sportovní gymnázium Kladno
Gymnázium Dr. A. Randy Jablonec nad NiSOU
Gymnázium a SOŠ Jilemnice
VOŠ,Střední škola,JŠ s právem SJZ,ZŠ a MŠ MILLS, s.r.o. Čelákovice
VOŠ ekonomická a zdravotnická a střední škola Boskovice
Střední škola sociál. a zdravotnickáslužeb Vesna,o.p.s. Brno
FARMEKO - VOŠ zdravotnická a SOŠ,s.r.o. Jihlava
SOŠ a SOU Lanškroun
SOU Jedovnice
IStřední škola automobilní Brno
Střední škola technická Opava
SOU dopravní Plzeň
SOU elektrotechnická Plzeň
SPŠ strojnická a SOŠ profesora Švejcara Plzeň
Gymnázium, ZŠ a MŠ Mánesova s.r.o. Sokolov
SOŠ a SOU Roudnice nad Labem
ZŠ speciální, ZŠ praktická a PrŠ Litoměřice
SOU Trutnov
OA Dr. A. Bráfa, Hotelová škola a JŠ Třebíč
SOA Nové Město na Moravě
SOU Třebíč Třebíč
SOA Jana Tiraye Velká Bíteš
SOŠ průmyslová a SOU strojírenské Prostějov
ZŠ, Praktická škola a Dětský domov Brno
MŠ spec., ZŠ spec. a PrŠ Ibsenka Brno
MŠ, ZŠ a střední škola Slezské diakonie Český Těšín
Střední škola a ZŠ prof. Z. Matějčka Olomouc
Lauderova MŠ,ZŠ a gymnázium při Žid.obci Praha 2
ZŠ něm.-čes. por. a Gymnázium T.Manna, o.p.s. Praha 8
MŠ, ZŠ a a Praktická škola Strakonice
SOŠ a SOU Neratovice
SOŠ managementu a práva, s.r.o. Kolín
Praktická škola Chotěšice, o.p.s. Chotěšice
SOŠ a SOU Mladá Boleslav
Masarykovo klasické gymnázium, s.r.o. Říčany
Waldorfská škola Příbram - MŠ, ZŠ a střední škola Příbram
Střední škola, ZŠ a MŠ Frýdek-Místek
Střední škola, ZŠ a MŠ Třinec
Církevní konzervatoř Opava
MŠ, ZŠ a střední škola Slezské diakonie Krnov
Střední škola, Základní škola a MŠ Mohelnice
SPV ZLATNICKÉ A RYTECKÉ, s.r.o. Praha 9
SPV truhlářů Ledenice spol. s r.o. Ledenice
Soukromé SPV RENOVA, o.p.s. Milotice nad Opavou
Základní škola a Praktická škola Jihlava
VÚ, DD se školou, ZŠ, střední škola a ŠJ Místo
AVE ART Ostrava, SUŠ a ZUŠ,s.r.o. Ostrava
TRIVIS-Střední škola veřejnoprávní,s.r.o Prostějov
TRIVIS - střední škola veřejnoprávní Karlovy Vary, s.r.o.
Německá škola s.r.o.- zahranářská škola a gymnázium Praha 5
SOU včelařské - VVC, o.p.s. Nasavrky
Gymnázium BMA, s.r.o. Frýdlant nad Ostravicí
Střední škola letecká s.r.o. Kunovice
SOŠ waldorfská Ostrava
Soukromá VOŠ umění a reklamy s.r.o. Praha 4
Stojanovo gymnázium, Velehrad
Základní škola a Praktická škola Jičín
OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o. Babice
VÍTKOVICKÁ SPŠ Ostrava
SOA ČUS, s.r.o. Praha 6
Městská SOŠ Klobouky u Brna
Gymnázium Velké Pavlovice
Střední škola gastronomie a hotelnictví MB, s.r.o. Mladá Boleslav
Střední škola - Waldorfské lyceum Praha 4
1st IS of Ostrava - mez.gymnázium,s.r.o. Ostrava
IUVENTAS-soukromágymnázium a SOŠ s.r.o. Ostrava
Gymnázium Jana Šabršuly s.r.o. Orlová
VOŠ Husův institut teologických studií Praha 6
JEZDECKÁ AKADEMIE - SOŠ Mar.Lázně s.r.o. Mariánské Lázně
Střední škola živnostenská Sokolov Sokolov
Bezpečnostně právní akademie, střední škola Malé Svatoňovice
TRIVIS-Střední škola veřejnoprávní s.r.o Třebechovice pod Orebem
SOŠ multimediální a propag. tvorby s.r.o. Praha 4
Gymnázium, SOŠ ekonomická a SOU Kaplice
SOU služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II Vodňany
Střední škola - Podorlické vzdělávací centrum Dobruška
Střední škola fotografická, filmová a televizní,o.p.s. Skalsko
Střední škola obchodu,služeb a řemesel a JŠ s práv.SJZ Tábor
SOU Lišov
Sunny Canadian IS-ZŠ a Gymnázium, s.r.o. Jesenice
Manažerská akademie, Soukromá střední škola Beroun
1. Slovanské gymnázium a JŠ Praha 1
Střední škola zemědělská a VOŠ Chrudim
Střední škola stavební - HORSTAV Olomouc
AHOL-Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství Ostrava
SOU Vinařice
SOU Praha 4
TRIVIS - střední škola veřejnoprávní a VOŠ bezpečnostní SD Jihlava
Anglicko-české gymnázium AMAZON s.r.o. Praha 1
Mezinárodní Konzervatoř Praha, s.r.o. Praha 3
Soukromá SPŠ, spol. s r.o. CULTUS Sedlec
SOA o.p.s. Uničov
Soukromé osmileté gymnázium DINO-H. SCHOOL s.r.o. Praha 10
G.A.P.education, střední škola s.r.o. Praha 4
Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV Praha 9
Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV Holešov
SOŠ požární ochrany a VOŠ požární ochrany Frýdek-Místek
Vojenská střední škola a VOŠ Ministerstva obrany Moravská Třebová
Středisko praktického vyučování PBS Velká Bíteš
OA,Hotelová škola a SOŠ Turnov
VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou
Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha s.r.o Praha 5
Gymnázium Milady Horákové Praha 4
Střední škola diplomacie a veř.správy s.r.o. Most
Gymnázium, ZŠ a MŠ Hello s.r.o. Ostrava
SOA Třineckých železáren Třinec
DOCTRINA - střední škola, ZŠ a MŠ, s.r.o. Liberec
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů Skuteč
Biskupské gymnázium B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Hradec Králové
SPV - CENTRUM 3000 s.r.o. Praha 4
Anglo - německá OA a.s. Praha 6
VOŠ a JŠsPSJZ SOKRATES, s.r.o. Ostrava
Střední škola, ZŠ a MŠ da Vinci Dolní Břežany
SOA J.Á.Komenského Ostrava
Ek. lyceum a Obch. akademie SOVA, o.p.s. Neratovice
Městské gymnázium a SOŠ Úpice
Gymnázium Hostivice
Soukromá střední škola pedagogiky a sociálních služeb Obrataň
Střední škola VIZE Jiřice
Střední škola zahradnická a technická Litomyšl
Střední škola hotelnictví a služeb a VOŠ Opava
Gymnázium a SOA Přelouč
Střední škola řemeslná a Základní škola Soběslav
VOŠ, SPŠ a SOŠ řemesel a služeb Strakonice
SOŠ stravování Říčany s.r.o. Říčany
Střední škola Sion High School Hradec Králové
SOU MAVO EDUCATION Vonoklasy
Střední škola Euroinstitut Neprobylice
Střední škola filmová, multimediálních a počítačových technologií Zlín
SPŠ elektrotechnická a VOŠ Pardubice
Církevní gymnázium Kutná Hora
Hořické gymnázium Hořice
Střední zahradnická škola a SOU s.r.o. Praha 6
Střední škola hotel. a gastr. International, s.r.o. Praha 6
UČŇOVSKÉ STŘEDISKO PSOTA - SPV Znojmo
Odborné učiliště Kanina
Gymnázium Pacov
Euroinstitut, PrŠ a OU Panenský Týnec
COP Vincenze Priessnitze - SPV Jeseník
Střední prům. škola TOS VARNSDORF s.r.o. Varnsdorf
Střední škola Euroinstitut v Karlovarského kraje Jáchymov
Scholastika - VOŠ s.r.o. Praha 7
Střední škola Euroinstitut v Olomouckém kraji Horní Moštěnice
Soukromá střední škola zemědělská s.r.o. Smrk 94
Bankovní akademie - Gy a SOŠ, a.s. Praha 10