n

Podmínky použití

 

WEB

1. Web www.studentistudentum.cz slouží ke zprostředkování dobrovolnické pomoci se školním učivem v období, kdy jsou zavřené školy z důvodu koronavirové epidemie. Využití služeb tohoto webu je bezplatné.

2. Web je dovoleno využívat jen k studijním účelům a záležitostem se studiem souvisejícím (např. příprava na příjimací zkoušky nebo konzultace osobních zkušeností s vysokou školou).

3. V případě, že bude prokazatelně zaznamenáno nevhodné chování, bude příslušný uživatel zablokován.

4. Web nenese zodpovědnost za žádné škody vzniklé jeho používáním. Přesto se maximálně vynasnažíme, aby k žádným nedošlo.

 

LEKTOŘI

1. Jako lektoři se mohou registrovat plnoletí dobrovolníci ochotní pomáhat s učivem.

2. Vzhledem k charakteru pomoci je žádoucí, aby lektor(ka) byl(a) studentem vysoké školy.

3. Lektoři se zavazují poskytovat svou pomoc bez nároku na finanční ani jinou kompenzaci.

4. Lektoři se zavazují neobtěžovat zadavatele úkolů jakýmkoliv morálně či eticky nevhodným chováním.

5. Není dovoleno exportovat a uchovávat kontaktní údaje studentů zadávajících úkoly, vyjma případů, které slouží k běžnému užití tohoto webu (viz Jak web používat).

 

STUDENTI

1. Zadávat úkoly mohou všichni žáci a studenti, jimž je alespoň 15 let.

2. Za mladší žáky mohou zadávat úkoly jejich zákonní zástupci.

 

GDPR

Všichni uživatelé dávají souhlas se zpracováním svých osobních údajů v souladu s nařízením GDPR, viz Zásady ochrany osobních údajů. Slibujeme, že budou námi využity pouze k zabezpečení služeb na webu www.studentistudentum.cz a to včetně zobrazení kontaktních údajů registrovaným lektorům. V žádném případě vaše osobní údaje ani kontakty neposkytneme nikomu dalšímu. Po ukončení činnosti webu databáze smažeme.